Vítejte na našem blogu, který je zasvěcen hře a světu
             The Sims 2 a 3. Doufáme, že tu najdete downloady, které
             se vám budou líbit a také hodit.
             Takže přejeme příjemný pobyt a stahování.

Srpen 2010

The Sims 3 Po setmění Obal

29. srpna 2010 v 8:08 | danesshek |  News
ln

The Sims 3 Po setmění Shoots

28. srpna 2010 v 8:41 | danesshek |  News


A tady přidávám pár dalších shootů k dodatku The Sims 3 Po setmění. Jsou úžasné nemyslíte?

The Sims 3 Po setmění trailer

28. srpna 2010 v 8:34 | danesshek |  News


Toto je nový trailer k novému dodatku The Sims 3 Po setmění mě osobně se líbí strašně moc. a myslím že se máme na co těšit.

The Sims 3 Po setmění info

28. srpna 2010 v 8:31 | danesshek |  News
Tak tedy dobré ráno! Po vyčerpávajícím večeru, kdy nám EA Showcase odhalilo nejednu novou hru a přívalu informací k novému dodatku Po setmění, je i pro mě těžké napsat novinku, protože sám nevím, kde začít dřív. Každopádně to vypadá na to, že článek bude dlouhý. To ale posoudíte až poté, co jej napíši a publikuji. Aha, já ho zrovna teď píši, že? :D
Dobrá, jdeme na to. Co jste určitě všichni viděli, bylo video. To nám poodhaluje náplň nového dodatku, což je právě téměř nekonečná párty každou noc pro Vaše simíky. První reakce byly asi takového typu: "Tohle v The Sims 3 chybělo!". Označit bych to mohl i za svá slova, jelikož s tímto dodatkem to vypadá velmi dobře a věřím, že bude opravdu kvalitní.
Pokud se ptáte, zda je logo, které vidíte, oficiální, tak Vám mohu s radostí oznámit, že jsem ho právě vytvořil. Oficiální logo prozatím neznáme, zdá se, že není hotové. Tudíž nemůžete očekávat ani českou verzi loga, že? :)Ještě jednou si zopakujeme tedy první dostupné video s tématikou právě dodatku Po setmění. Toto video jsme Vám přinesli jako první česká fanstránka a jak tak vidím, celkově jsme Vám oznámili vývoj nového dodatku také první. Ale vrátíme se zpět k videu - Vše začíná zjevně obyčejnou nocí. Jenže co nevidíš na poprvé, uvidíš na podruhé. Simíci se nám začnou sbíhat k barům a vyrážejí na střechy domů. A máme tady také focení celebrit. Dostáváme se do klubu a dlouhá noc teprve začíná! Očekávejte ohromné diskotéky, bitky v barech, mixování úžasných drinků, zazpívejte si v kapele, nebo jen tak vyhlížejte z obřích budov do města. Máme potvrzeno, že v tomto dodatku na nás čekají upíři!

Od zahraničních kolegů máme také základní popis celého dodatku - Enjoy it!
The Sims 3 Po setmění dává hráčům plný přístup a nechává hráče užívat si se svými simíky po dlouhých nocích. Máte možnost stát se celebritou, můžete zpívat hit v místním baru, ponořit se do plyšově horké vody, mít vlastní kapelu, a máte možnost objevit to, co přináší tento dodatek po zhasnutí světel ve městě.
Hráči budou moci vzít své simíky do rušného městského prostředí, kde se mohou stát místní celebritou, členem hudební skupiny, vyzkoušet si, jaké to je být DJ, režisérem, a další. Pokud se chcete dostat se svými simíky do luxusních městských klubů, musí si vydobít postavení ve společnosti, nebo obejít vyhazovače či najít jiný způsob. Pokud je váš simík společensky založený, může prozkoumávat všechny tyto možnosti. Pokud se váš simík o společnost nezajímá a drží se v ústraní společnosti, může prozkoumat tajemství upírů a stát se jedním z nich.
Ať už se pustíte do nové kariéry, vymalujete město na červeno, nebo budete pořádat párty na střeše, vždy se můžete o své zážitky podělit s hráči The Sims 3. Co se stane, když ve městě zhasnou světla a Váš simík má nad nocí neomezenou moc?

Vlastnosti hry
  • Odhalte vašim simíkům nevšední zážitky a nepředvídatelné situace! Pokláboste s celebritami na střeše mrakodrapu, udělejte dojem na všechny simíky, přidejte se do kapely, nebo vytvořte ty nejlepší drinky ve městě!
  • Vydejte se na úchvatná místa vaše města - zažíjte legraci v místních barech a tanečních klubech, ale pozor na vyhazovače!
  • Získejte slávu a bohatství jako člen hudební skupiny, DJ, režisér, nebo jako místní celebrita.
  • Zabloudí-li Váš simík do tajemných uliček vaše města, může odhalit tajemství upírů!
  • Vychutnejte si požitky opravdových celebrit a vyzkoušejte rušný život po večerech. Objevte spuosty doplňků, jako luxusní horké vany a drahé automobily. 
  • Zdroj TADY

The Sims 3 Na plný plyn shoots

27. srpna 2010 v 18:31 | danesshek |  News
Aby byla celá kolekce The Sims 3 Na plný plyn v celku přídávam sem čtyři shooty ze hry. 

gr
fd
2
03

The Sims 3 Na plyný plyn info

27. srpna 2010 v 18:19 | danesshek |  News
Zapněte si pásy a užijte si jízdu s otevřenými okýnky. Studio The Sims dnes oznámilo vývoj kolekce The Sims 3 Na plný plyn, která se na celosvětový trh dostane letos na podzim v klasické i digitální formě na těchto stránkách.
Kolekce The Sims 3 Na plný plyn nabídne, coby vůbec první balíček doplňků, věnovaný dopravním prostředkům a rychlým kolům, čtyři možnosti volby životního stylu: závodnického, spikleneckého, "rockabilly" v retro-stylu 50. let a ve znamení klasického luxusu. Každý z nich se vyznačuje jedinečnou módou, předměty pro výzdobu domova a dopravními prostředky. Simíci si nyní mohou postavit perfektní garáž k parkování "nabušeného" sporťáku, profesionálního závodního speciálu nebo dokonce motorky. Simíkům můžete například pořídit závodnický overal s logy sponzorů, neonový nápis na zeď, skříňku na trofeje, pracovní lavice, bedny na nářadí a mnoho mnoho dalšího! Vezměte je na jízdu, po jaké vždy toužili, a zařiďte jim tomu odpovídající životní styl. S kolekcí The Sims 3 Na plný plyn si splníte všechny své automobilové sny.
Kolekce předmětů The Sims 3 Na plný plyn lze již nyní předobjednávat na EA Store, přičemž její vydání se očekává letos na podzim. Brzy vás zde budeme informovat dalšími novinkami z kolekce.   
zdroj TADY.

The Sims 3 Na plný plyn oficialní trailer

27. srpna 2010 v 18:17 | danesshek |  News


Ještě není český, ale protože je trailer na blížící se kolekci opravdu zajímavý, necháme vás nahlédnout do světa této kolekce v novém traileru. Pokud si stále myslíte, že tato kolekce je o ničem, možná vás přesvědčí právě tento skvěle vychytaný trailer.

Hiatus

27. srpna 2010 v 16:22 | Anya | Danesshek
Ano jak vidíte tak dáváme hiatus a to z důvodů, že to tu nestíháme a nemáme tolik času jako když jsme blog zakládali. Snad se tu vrátíme, ale rychle to nebude. Může se stát, že čas od času něco přidám nějaké nové informace o následujícím datadisku a nebo nějaké downloady. Affska která nám ještě zůstala si nás snad nechají a nebo si nás vymažou. Uvidíme tím se svámi loučíme a já (Anya) budu doufat že se zase vrátíme.
Drops

Liana Donation set

26. srpna 2010 v 9:33 | danesshek |  Clothes

Liana casual

25. srpna 2010 v 9:35 | Anya |  Clothes
oddělovač 1
Liana
Credits: ( sxc.hu )
Ikonka